Koty, psy, żółwie i papugi

Gdyby nie zwierzaki, to moje życie byłoby szare. Mam 33 lata, męża i dwoje dzieci, na imię mam Dorota. W domu mamy obecnie dwa psy, kota, rybki, żółwia, papugę. Dzieciakom marzy się koszatniczka, ale na razie myślę czy to już nie za wiele. Wszyscy opiekujemy się zwierzakami, kochamy je i mamy na nie oko. Czytamy strony internetowe i książki, aby wiedzieć więcej o zwierzakach. Nasze życie jest poświęcone zwierzakom i kręci się wokół zwierząt. Cały nasz zwierzyniec zabieramy na urlop, bo bez niego nie potrafimy żyć. Jest to dla nas bardzo ważne, aby nasze zwierzaki były zadowolone oraz miały dobrą opiekę.

pies
Pies – zdjęcie ze strony Pxhere.com

Strona internetowa www.4ni.pl to witryna podstawowa. Jest to nasza mała Biblia i świetny poradnik. Codziennie czytamy o zwierzakach, zadajemy pytania autorom portalu i uzyskujemy odpowiedzi. Zachęcamy do lektury, bo warto poznać tę wyjątkową stronę. Można przesłać zdjęcia do publikacji, na pewno pojawią się na portalu.

Dobre informacje o maltańczyku znaleźć można zawsze na stronie internetowej www.maltanczyki.net. Są to miłe, znane psy, mniej popularne od yorków, terierów, chartów, ale mające świetny charakter. Maltańczyki spodobają się każdemu, kto kocha takie psiaki. One są piękne, wdzięczne i bardzo miłe.

Piesek york to wspaniały pies, o czym można poczytać na stronie www.yorkshirek.pl. Od dziesięciu lat ta rasa robi karierę. I nic dziwnego – małe, przymilne i wesołe psiaki dają radość całej rodzinie. Z miłości do yorków powstała ta frapująca strona internetowa.

Na stronie www.piesiu.pl jest zamieszczane szerokie spektrum informacji o psach wszelkich ras. Warto czytać i dowiadywać się więcej. Yorki, charty, kundle to psy wyjątkowe, ich klasa i rasa podbijają serce. Jednak ta strona promuje wszelkie rasy i sprawia, że niejedna osoba ma zamiar zadbać o własnego psiaka, kupując sobie najlepszego kumpla na długie lata. Można także adoptować psy ze schroniska. Potrzebują czułości i miłości, odwdzięczają się wielkim uczuciem. Własny pies to coś wspaniałego oraz wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *